אימון אישי לזוגיות

זוגיות הפכה בשנים האחרונות לאחד הנושאים המדוברים ביותר. אנשים רבים משתוקקים לזוגיות מרגשת ומלהיבה מצד אחד, אך גם מכילה ותומכת מצד שני. הבעיה מתחילה כאשר כל אחד מהצדדים לא מודע לכאב או לפחדים של הצד השני ולא לוקח אותם בחשבון. כתוצאה מכך מתפתחים אין ספור של ריבים וויכוחים, כשכל אחד מהצדדים בטוח ב – 100% שהוא צודק. מהמקום הזה נורא קשה לשנות ולהשתנות, היות וכל צד רק מתחפר עמוק יותר בעמדה שלו ואינו מוכן לקבל את עמדת הצד השני. מצב זה מביא עמו לא מעט תחושות קשות של תסכול ומועקה, מלווים בעצב ותחושת חוסר שקט פנימית. אימון אישי לזוגיות יכול להוות את הפתרון האולטימטיבי לבעיה, בעזרתה של רונית כהן תמיר בני הזוג יגיעו להבנות המתאימות להם ויפנימו את עקרונותיה של תקשורת זוגית מקבלת ומכילה.

אימון אישי לזוגיות – מדוע כל זוג יכול להיעזר בו?

אין זוג שאין לו וויכוחים וריבים קטנים ומעיקים על נושאים לא מהותיים כלל ועיקר. לפעמים מדובר במצב רוח שלילי שאחד מבני הזוג נמצא בו, פעמים אחרות מדובר בתקופה לחוצה העוברת על בני הזוג ביחד ובנפרד. בכל מקרה, ריבים וויכוחים אלו עלולים להעיב על תחושת האינטימיות והקרבה שעליה מושתת הזוגיות, ובכך בעצם לפגוע בקשר בינהם. תקשורת זוגית נכונה ומקבלת היא הפתרון החשוב ביותר לפתירת בעיות בין בני הזוג. אימון זוגי מלמד את בני הזוג לקבל אחד את השני מצד אחד, וללמוד כלים חדשים שיסייעו להם לתקשורת מצד שני.

אימון אישי לזוגיות עם רונית כהן תמיר

רונית כהן תמיר הינה מאמנת אישית שהתמחתה באימון זוגות בשיטת אימגו, המעבירה אימון זוגי לזוגות שמעוניינים לשפר את היחסים בינהם ולהחזיר את האמון שלהם באהבה. במקום לריב, לפגוע ולנהל פנקסנות, ניתן ללמוד לפרגן, לסלוח ולוותר. לפרטים נוספים צרו קשר.

אימון אישי לזוגיות

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל