מה זה אימון אישי לחיים

כל אחד מאתנו מרגיש בשלב כזה או אחר של חייו תחושות של בלבול וחוסר כיוון בחיים. למעשה זהו שלב נורמלי ולגיטימי שיכול לקרות לכל אחד, ואין צורך להיבהל ממנו. לפעמים הדבר נובע משינוי קיצוני שהתרחש לאחרונה בחיים, כגון מותו של אדם אהוב, פיטורים ממקום העבודה או פרידה מבן או בת הזוג. תהליכים אלו ואחרים עלולים לא פעם לעורר מחשבות ותהיות על מהות החיים ועל התפקיד של כל אחד ואחד מאתנו בתוך במארג הזה. תקופה זו עלולה להיות מאוד מבלבלת ומלחיצה, התחושה היא שהקרקע נשמטת מתחת לרגליים ואין במה להיאחז. בנקודה הזאת בדיוק כדאי לבחון את האופציה של אימון אישי. המטרה היא לאפשר לכל אחד למצוא את הפוטנציאל שטמון בו ולהעניק תחושת משמעות ותכלית לחיים.

כל מה שחשוב לדעת לגבי אימון אישי

כאמור, המטרה היא קודם כל להשתחרר מתחושת הבלבול וחוסר המוצא שפעמים רבות מלוות את האדם, ולהחליף אותן בתחושת יציבות וגישה פרקטית ותכליתית יותר. רונית כהן תמיר היא מאמנת אישית מנוסה עם ארגז כלים המכיל : אימון, תטא הילינג, N.L.P ואניאגרם המתמחה לחבר את המתאמן לעוצמות, המשאבים והערכים שלו ומצד שני לזהות את דפוסי החשיבה המעכבים אותו. רונית משלבת גישה רציונאלית ופרקטית, בשילוב עם תובנות רוחניות במטרה לאפשר לכל אחד להגיע להגשמה העצמית שלו. אנשים רבים סובלים מביטחון עצמי ירוד וחוסר אמונה בעצמם וביכולות שלהם. אימון של אחד על אחד יכול לשנות את כל דפוסי המחשבה האלו ולאפשר לכל אחד להתפתח ולהתעצם בנקודות החלשות שלו.

אימון אישי לחיים – אחד על אחד יכול לסייע לכל אחד, לא חשוב מה הם הפחדים והעכבות שלו. בעזרת הרבה סבלנות ושנים של ניסיון, רונית מאפשרת לכל אדם לפרוח ולהתפתח בדרכו. לפרטים נוספים צרו קשר.

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל