תעודת הזהות החדשה שלי

תעודת הזהות החדשה שלי

אנו חיים בעולם תחרותי והישגי, ששוטף את מוחנו 24 שעות- שבעה ימים בשבוע. מהשערים של המגזינים הכוכבים והכוכבות מראים לנו כמה שאנחנו לא מספיק יפים ומצליחים. מכל כיוון ומסך קוראים לנו להיפטר מהקמטים, הקילוגרמים, השיער המיותר.. בבית הספר מדרגים את ההישגים שלנו ומשווים אותנו בלי הרף לאחרים, ובפרסומות מהדהדים שאין לנו מספיק, רק בכדי שנצרוך את מה שהם מוכרים. לאט לאט המסרים מחלחלים ומותירים אותנו חסרי בטחון ועם דימוי עצמי נמוך.
את הדימוי העצמי הנמוך אני פוגשת אצל מתאמנים רבים שמגיעים אליי. לא משנה אם הם מגיעים לאימון אישי, אימון זוגי או עסקי – החוסר בטחון קיים שם אצל כולם, ומשפיע על כל תחום בחיים, תופס מקום ומעכב.
לכן, כל תהליך אימון שאני מלווה נפתח בחיבור אל הליבה: "ספירת מלאי" של הנכסים הפנימיים של המתאמן שמולי וגילוי עצמי – ואין זה משנה אם היעד של אותו מתאמן הוא כלכלי, אישי, בן אישי או עסקי. ככלל, על מנת להשיג יעדים, עלינו להתחבר אל עצמנו ולשנות את האמונות המגבילות שאימצנו במהלך השנים.
תהליך זה מתחיל בזיהוי העוצמות והמשאבים הפנימיים – אלו הם התכונות הטובות שלנו, הכשרונות והיכולות, נסיון החיים והידע שצברנו וכדומה. משם אנו ממשיכים וחושפים את התשוקות, אלו הם הדברים שמרגשים אותנו, העשייה שמלהיבה אותנו. הדרך מתמשכת אל הגדרת הערכים האישיים שלנו – אבני הדרך בחיינו שהופכים אותם למשמעותיים.
כלים אימוניים רבים משמשים אותנו בתהליך זה פנימה, חלק מהם אתם מוזמנים לנסות בעצמכם בבית:
כדי להתחבר אל העוצמות והמשאבים הפנימיים שלכם, רשמו שלושה סיפורי הצלחה, נסו להבין מהם נקודות העוצמה שלכם שהובילו להצלחה זו.
על מנת להתחבר אל הערכים האישיים שחשובים לכם, חשבו על דמות שאתם מכבדים או מעריצים. שבו בשקט ושאלו את עצמכם, מה יש באותה הדמות שמעוררת אצלכם הערכה? איזו תכונות יש לה שאתם מבקשים להעצים אצלכם?
אם הזנחתם את התשוקות שלכם, אפשר שתנברו בתמונות הילדות ותפליגו אל גלי הזכרון אל החלומות הכי בראשיתיים שלכם.
ועתה, לאחר שהכרנו את עצמנו וכשאנו מצוידים בתעודת הזהות החדשה שלנו, אפשר לצאת למסע של קריירה, זוגיות או העצמה אישית. שיהיה בהצלחה!

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל