רונית כהן תמיר

tel aviv, city, urb

אימון אישי בתל אביב

תל אביב היא עיר גדולה המכילה סוגי אנשים שונים הנמצאים בתהליכים שונים עם עצמם. ישנם לא מעט סטודנטים הקורסים תחת העומס של העבודה והלימודים, לצדם ניתן למצוא אימהות טריות טרוטות עיניים כתוצאה מלילות ארוכים ללא שינה. שכירים ועצמאיים רבים שלא בטוחים שבחרו במקצוע הנכון או שנמצאים במקום בחייהם שאינם מרוצים ממנו אך חוששים לעזוב. לכל אחד יש את השדים האישיים שלו, שרודפים אחריו ומונעים ממנו לצמוח ולהתפתח בהתאם לפוטנציאל האדיר שטמון בו. אימון אישי בתל אביב יכול להוות פתרון מצוין ללא מעט אנשים שמתקשים למצוא את דרכם בעיר הגדולה. רונית כהן תמיר הינה מאמנת אישית שמאפשרת לכל אחד לממש את הפוטנציאל שלו ולהכיר את עצמו בצורה יותר מעמיקה ויסודית. כתוצאה מהיכרות זו, ניתן להתחיל להתוות את הדרך לעבר הגשמה עצמית.

אימון אישי בתל אביב – כל היתרונות במקום אחד

כאמור, אימון אישי יכול להועיל והקל על כל אדם שמוצא את עצמו תקוע בצומת חייו ואינו בטוח לאן מועדות פניו. רונית משלבת גישה מעשית ופרקטית כדי לאפשר לכל אחד להכיר טוב יותר את עצמו, את האיכויות והמשאבים וכמובן את דפוסי החשיבה המעכבים. ועל ידי כך להפחית את הביקורות הפנימיות שהוא מחזיק לגבי עצמו ובכך לפתוח לו את הדלת לעבר המטרות שהגדיר.

רוב האנשים מעבירים את חייהם בדיכוי עצמי וחוסר אמונה בעצמם או בפעולות שלהם, חיים חיי הישרדות ולא חיים מלאי משמעות, סיפוק והגשמה. רונית מאפשרת לכל אדם להעריך את עצמו מחדש, לפתח ולחזק את הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי. בצורה כזו, האדם מתחיל להכיר בעצמו צדדים חדשים ומפתיעים המאפשרים לו להגשים את חלומותיו ושאיפותיו הפנימיות ביותר.

אימון אישי בתל אביב עם המאמנת רונית כהן תמיר

רונית כהן תמיר הינה מאמנת אישית מקצועית וסופרוזורית מוכרת על ידי לשכת המאמנים, בעלת שנים של ניסיון וותק בתחום בארגז הכלים שלה כלים רבים : תטא הילינג, אימון זוגי בשיטת אימגו, N.L.P ואניאגרם ובכך היא מאפשרת לכל אדם לגלות בתוכו את המפתחות להצלחה ולהגשמה עצמית. לפרטים נוספים צרו קשר.

אימון אישי בתל אביב

שתפ/י את הפוסט

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

Scroll to Top