רונית כהן תמיר

girl, brave, bravery

האישה של המאה ה-21

האישה של המאה ה-21

תכירו את האישה של המאה ה- 21: היא ירשה מקודמותיה את התפקיד המסורתי של גידול הילדים וניהול הבית, אבל במקביל היא נדרשת לקחת חלק בעול הפרנסה, לנהל קריירה ולרצות את הסביבה. היא מדלגת היטב בין שלל התפקידים, כשהיא מגלה יכולת מרשימה של מולטי טקסקינג, אך עם כל זה שהיא אלופה בלזכור ולקחת בחשבון את כולם, משום מה היא תמיד שוכחת את עצמה.
אכן, תמונת המציאות מגלה, שמרבית הנשים של היום מבלות את יומן, כשהן עוברת ממטלה למטלה עם סדר יום מטורף ואינסופי, מנסות שהכל יתפקד כמו שצריך ושכולם יהיו מרוצים, ובסוף היום הן מוצאות את עצמן מותשות ועם המון המון רגשות אשמה.
ומה עם הסביבה הקרובה תשאלו? במקום לספק רשת של תמיכה, הסביבה לרוב בוחרת להרים גבה. במקרה של נשים שבוחרות להקדיש את הזמן שלהן לניהול הבית וגידול הילדים – הסביבה מתייגת אותה כמפונק,ת ותוהה איך זה שהיא לא יוצאת לעבוד.. מהצד השני, נשים שבוחרות לנהל קריירה, “הנשמות הטובות” מאשימות אותן בהזנחת הילדים.
כך או כך, האישה של המאה 21 יוצאת כשידה על התחתונה.
לכולנו מגיע לחיות חיים מאוזנים, מספקים, שלווים והרמוניים. לכולנו מגיע ליהנות מהדרך, למצוא את הקול והביטוי המיוחד שלנו, שנקבר תחת עומס היום-יום ולמצוא את האיזון הנכון והמושלם עבורנו.
בתהליך אימון אישי לאיזון בין קריירה ומשפחה, נברר ונמצא את המסלול המתאים עבורך לשלב בין אמהות לקריירה, בין רצוי למצוי, בין הזוגיות לזמן לעצמי, בין נתינה לעצמאות. התהליך מתחיל בשאלה, שנשים רבות שוכחות לשאול את עצמן: מה את בעצם רוצה?
יחד נקבע את סדרי העדיפויות שנכונים עבורך, נברר על מה את מוכנה לוותר ובמה את רוצה יותר להשקיע. נלמד כלים שיסייעו לך להיות שלמה עם החלטותייך, כיצד להתמודד עם מסרים חברתיים, איך לבקש עזרה ולהיתמך, מתי נכון להגיד לא ולהציב גבולות, חלוקת תחומי אחריות בין בני הזוג. איך משלבים בסדר יום עמוס זמן איכות עם הילדים, עם בן הזוג והכי חשוב זמן איכות שלך עם עצמך!

שתפ/י את הפוסט

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

Scroll to Top