רונית כהן תמיר

לקוחות ממליצים

המלצות

"רונית היקרה , כחלק מתכנית ההכשרה לימודי אימון אישי נדרשתי לעבור תהליך אימוני עם מאמן מוסמך . קיבלתי את רשימת המאמנים ובדקתי היטב עם מי אני רוצה לעבור את התהליך , מאוד התחברתי למה שאת מייצגת וכבר במפגש הראשון הבנתי שהבחירה בך הייתה מאוד מוצלחת. בדרכך הנעימה המקצועית והלא מתפשרת הצלחת לחולל שינוי משמעותי במטרה שהצבתי לעצמי , הדרך שעברתי את התהליך איתך תלווה אותי לאורך זמן רב , מאוד נהניתי לשאוב ממך יידע וניסיון רב בתחום. הדרך שבה את מתעמקת חוקרת ומתמקצעת ראויה להערצה רבה, איתך הרגשתי שעברתי תהליך מקצועי ומאוד מוקפד ועל כך אני מודה. בהערכה רבה,"

יוסי שוע

"אני הגעתי לרונית בשביל שתי מטרות. האחת הייתה לעזור לי להתמודד עם עצמי ובתי לאחר שחליתי וחל מהפך ענק בחיי. היום, בסך הכל לאחר 13 מפגשים שכללו גם את המטרה השניה שלי, אני אופטימית, חושבת חיובי, הפסיקו לי רגשות האשם על כך שאני לא עובדת ולמדתי חמלה עצמית. אני מקדמת את עצמי באופן אישי ובתחום שבחרתי לעבוד בו, ועושה זאת בתשוקה ובאמון מלא בעצמי שאצליח. המטרה השניה הייתה לעזור לי לשווק את הקריירה החדשה שלי בתור עצמאית בתחום הקוצ'ינג הרפואי.כבר היום יש לי דף פעיל בפייסבוק, אני בונה אתר אינטרנט לבד וממשיכה בקידום השיווקי שלי בדרכים נוספות שרונית לימדה אותי. אחת מהן והיא מאד חשובה, רונית נתנה לי לעשות תרגילים בבית על מנת לדייק את עצמי בשרות אותו אתן, תוך כדי שמירה על האותנטיות שלי ובמקצועיות. רונית, את אשה מדהימה, מורת דרך טבעית ונעימה, טכלסית, רבת ידע וניסיון, תומכת, אוהבת, ומעצימה. תודה רונית, אנחנו עוד נפגש…. באהבה ובהערכה."

תמר מרחב

"לרונית היקרה! חשוב לי להגיד לך, שלפחות במקרה שלי, לא ״הכלים״ עשו את העבודה, אלא את. כלומר, מה שלי באמת הכי עזר זה השיחות איתך, האי מיילים שהרבה פעמים באמת נבעו מסערת רגשות כזו או אחרת, ותמיד היה מענה מצידך. יכולת מזמן ״לנפנף״ אותי, ברגע שהתחלתי להתפזר לכל מיני כיוונים שהם פחות אימוניים, ובאמת היה שלב שכאילו ״חיכיתי״ או ״ציפיתי״ לדחייה, והופתעתי לטובה שזה לא קרה."

רון תמיר נר

"רונית היקרה, המקצועית, המכילה, המעצימה והאמפתית. תודה גדולה על אימון נפלא. על ההיכרות עם עצמי, על הלמידה בתהליך, על הזרקור שהפנית במקומות הנכונים. על העידוד, האמונה, המילים הטובות והמחזקות. על החוכמה, העצות ועל שלימדת אותי איזו מאמנת ארצה להיות. בהערכה רבה."

נועה קארו-אומנוב

"אני רוצה להודות לך על תהליך מלמד, עמוק ובעיקר מהנה. עזרת לי להבין מהו אימון, לדעת לשאול את עצמי שאלות (וגם לענות עליהן…) ולהוקיר את מה שיש! עזרת לי לראות את הדרך וציידת אותי בארגז כלים גדול לחיים האישיים והמקצועיים שלי. אני מרגישה שעברתי תהליך עוצמתי ופורה ובטוחה שלאישיותך חלק מרכזי בהצלחת התהליך. בטוחה שאקח את התהליך איתי לעוד שנים רבות קדימה. בהערכה גדולה,"

מירב מרגולין

"רונית יקרה ומקסימה! אני רוצה להודות לך מעומק לבי על הליווי שהענקת לי, בדרך בה בחרתי ללכת. העבודה אתך הייתה מועילה, יעילה, אף מהנה ולעתים גם קשה. אולם בנחישות וביכולות נפלאות, הארת את דרכי. הראית לי את השביל ואחר כך את הכביש ואוטוטו אני בטוח שאהיה באוטוסטרדה. התובנות שלך, הניסיון שלך, הידע שלך, כל אלה גרמו לי להאמין בך למן הרגע הראשון ולסמוך עלייך. צדקתי. למדת להכיר אותי. למדת לתת לי את קצה החוט. למדת להאיר לי את הדרך עם פנס ולעתים עם פרוז'קטור. היה שווה. כיום אני יכול לומר בגאווה ובאושר שאני נמצא במקום בו רציתי כל כך להיות. אז רק מילה קטנה - תודה. תודה. תודה."

ליאור רוזנבלום

"רונית היקרה , תהליך האימון איתך היה עבורי חוויה מרגשת, מעצימה, מעודדת ומאתגרת. באישיותך ובמקצועיותך ידעת למקד אותי , כדי לראות את הפרדיגמות שמעכבות אותי בחיי ונתת לי את הכלים הנכונים על מנת לראות את הפרדיגמות המקדמות , כלים אשר ישמשו אותי הלאה בחיי. תודה על האהבה והנתינה האינסופית ,הסבלנות והביטחון שאת מקרינה. הייתה לי הזכות להכיר אישה מיוחדת ומאמנת אישית – עוצמתית נחושה ובטוחה. בהחלט השגתי את המטרה שלמה הגעתי לאימון- בזכותך . באהבה ובהערכה"

חני אובלס חפר

"כשרונית בקשה ממני לכתוב על החוויה אשר עברתי איתה, הייתי יותר משמחה לעשות כן. מבחינתי כל אחד צריך לבוא לרונית, אצלה לא עוברים "סתם טיפול", אצלה עוברים העצמה אישית! רונית, בכוחות שלה, מצליחה להראות לך את הדרך בפשטות מדהימה ויוצאת מגדר הרגיל. מהר מאוד התחלתי להאמין בעצמי, ביכולות שלי למימוש עצמי והתוודעתי אל הכוחות הקיימים בי. אני גאה במאמנת שלי, ומעריכה אותה עד אין כלות, כי כאשר היא עבדה איתי על הבעיות שלי, לא היו אלה חומרי לימוד אשר היא למדה, אלא היא עצמה כבן אדם וכישות נהדרת, באה ונתנה לי כלים וכוח להתמודד עם בעיות קשות, שברגע הפכו לפשוטות."

ליאור לוי

"רונית יקרה כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שאני במקום הנכון בזמן הנכון ועם האדם הנכון וזה נתן כח ותקווה להצלחת התהליך . זה נעים בלב כשיש הרגשת תקווה כזו וזה נעים בגוף לחוש את הכח שמתעצם בו. נכנסנו לתהליך רגשי עמוק כשאנו כואבים ,סדוקים ונסערים .יצאנו ממנו מחוזקים שלמים ורגועים.אני רוצה להודות לך מכל הלב על ליווי מקצועי עם המון הכלה ונתינה בזכותך אנחנו נמצאים במקום שביקשנו -מקום טוב באהבה רבה"

רינת פלדמן

"שמי אסתר ועברתי אימון עם רונית , בהתחלה אפילו עוד לפני שהתחלתי את האימון הרגשתי שאין סיכויי להצלחה, ולמען האמת אמא שלי זו שגרמה לי להתחיל עם התהליך, בכלל לא רציתי תחילה והגעתי בגישה מאוד שלילית, הרשתי שאף אחד לא יוכל להבין אותי ואת הקשיים שלי, תמיד הם הרגישו לי מוזרים ויוצאי דופן, ואילו, להפתעתי, במהלך האימון הרגשתי שהדברים עובדים לטובתי בצורה מצויינת. היום אני נמצאת במקום שבו הושגה מטרתי, הכל פעל כמו שרציתי. לא ציפיתי להגיע למקום ששאפתי בכזו מהירות. האימון היווה לי תקופה מדהימה שתעזור לי ותחזק אותי כל החיים. הודות לרונית המדהימה."

אסתר יששכר (בת 15)

"רונית יקרה! בהתחלה הגעתי אליך בהמלצה ומתוך סקרנות. הרגשתי כבר מהמפגש הראשון חיבור טוב איתך,הרגשה של תמיכה,אכפתיות,שיתוף,ורצון לעזור. בהמשך הפגישות למדתי שיש בי הרבה עוצמות שאני צריכה לדעת להשתמש בהן למטרות שלי. עזרת לי להיות ממוקדת לעבר המטרות ולהתגבר על הפחדים שלי וכל זה כדי ליצור לעצמי עתיד טוב יותר.הבנתי שאני ברמת מודעות גבוהה אך קימים בי פחדים שעוצרים אותי ועזרת לי לשלוט ולהתגבר על הפחדים.למדתי שיש בי פוטנציאל עצום ושאני צריכה לדעת להשתמש בו. הרגשתי שיש בך הרבה אהבה,נתינה ורצון אמיתי לעזור לי לדעת את עצמי,ולעבור את התקופה הלא פשוטה,ולכן תודה לך על הכל,ואני בטוחה שתמגנטי עוד הרבה אנשים אליך, באהבה רבה"

סיגל

"לרונית! תהליך האימון היה בשבילי ניסיון..בשביל עצמי..בשביל לראות אם זה יזיז אותי באמת..אם זה באמת ייתן לי משהו ואני חייבת לומר שזה נתן הרבה..ואני מאוד שמחה שעשיתי אותו. אני מאוד שמחה גם על המורה שהיתה לי, רונית תמיר שהיתה מאוד קשובה, תומכת, ,סבלנית וחיזקה הרבה דברים אצלי, עוצמות שיש לי, שאני יהיה מודעת להם יותר. התהליך הזה באמת קודם כל גרם להציף הרבה דברים שאולי ידעתי בתת מודע אבל אף פעם לא יצא לי לומר בקול רם, או ליישם אותם. זה גרם לי להכיר יותר את עצמי, לדעת יותר מי אני ,מה אני ואיפה אני בדיוק רוצה להיות גם כבן אדם וגם במקצוע שלי. אני חושבת שהביטחון העצמי שלי עלה בעקבות זה, זה גרם לי בתחום הקריירה, שזה התחום בו רציתי להתעסק בתהליך האימון לקום ופשוט לעשות דברים והראה לי שאני יכולה להזיז דברים כל הזמן ולהתקדם כל הזמן ובאמת קיבלתי כמה כלים גם להמשך איך אני לא עוצרת וממשיכה למקום בו אני רוצה להיות בתחום. תודה"

מיכל כהן

"רונית, קודם כל אתחיל בלהגיד לך תודה רבה על הטיפול הנהדר שעברתי בזכותך. עלי לציין כי בתחילה הייתי סקפטית לגבי עד כמה השיטה הזו באמת יכולה לתרום ולגרום לשינוי והופתעתי לטובה . בעזרת הקאוצ'ינג למדתי רבות על עצמי, החזרתי לעצמי את הביטחון העצמי שהיה לי ונעלם בזכות הדגשת התכונות החיוביות שבי, למדתי על הדרך הנכונה שעלי לקחת בחיי, ואת השאיפות שאליהם אני רוצה להגיע. הטיפול תרם רבות למערכת הזוגיות שלי שבמהלכו עברה משבר, למדתי על המשמעות החשובה של תחימת גבולות בחיים שלי ובחיי הבן זוג שלי שניתן לומר שבזכות זה אנו עדיין ביחד. אז רונית תודה רבה על תקופה נפלאה שנהנתי מכל רגע, אמליץ עליך לאנשים רבים בחום. באהבה רבה"

ירין

"לרונית היקרה! חשבתי שאני כבר יודע הכל על עצמי עד שהתחלתי את האימון האישי איתך… בעזרתך גיליתי עליי דברים חדשים. פרדיגמות מעכבות, פחדים, אמונות ישנות וגם עוצמות וסגולות רבות. ידעת לשים לב לעוצמות שלי, ולהאיר אותם באור חיובי ומעצים. הגישה שלך נעימה מאוד, מאפשרת ולבבית . הרגשתי מאוד בנוח איתך שזה היה הכי חשוב לי על מנת להיפתח. הרצון שלך לתת ולהעניק בלט במיוחד, את מכירה המון שיטות וכלים וידעת לזרום איתי ולהתאים לי אותם לפי הסגנון שלי. כל דבר שחשבת שעשוי לקדם אותי מיד הצעת לי לבדוק לקרוא להסתכל. כיף ממש. בזכות המפגשים איתך השתחררתי ממש מפרדיגמות מעכבות – אני עדיין ממשיך לחוות שינוי יום יום! אני ממליץ במיוחד על רונית כמאמנת לחיים משום שהיא "כבר עשתה דבר או שניים בחיים שלה", בגלל הניסיון הרב שלה, והיא באה ממקום אותנטי להעניק ולהעצים!"

רועי אנגל

"רונית יקרה! רציתי להודות לך על אימון פורץ דרך, הגעתי אלייך סקפטית לחלוטין, חשבתי שאימון הינו עוד תהליך של CBT – הלקוח מעולם הטיפול, אך למדתי שהאימון הינו כלי חזק, עוצמתי ויעיל. המטרה האימונית הראשונית שלי היתה יציקת תוכן לחיי ואכן הצלחתי להביא לחיי תכנים נוספים מענינים ומצמיחים, ובעת ובעונה אחת למדתי דברים חדשים וכלים חדשים שהתחלתי ליישם בחיי, כמו להאמין בעצמי יותר וכן לשחרר שליטה באנשים הקרובים לי, להיות יותר ממוקדת ופחות מפוזרת, יש לי עוד כמובן דרך לעבור, אבל אני אכן התחלתי לצעוד בה. רונית את היית לאורך כל סדרת האימונים מאוד חמה, טובה, קשובה, מפרגנת, מדויקת בזמנים, משתפת, מקשיבה ועמדת תמיד במסגרת האימונית, ידעת לצור גבולות בצורה מאוד מקצועית. אני אמליץ עלייך בחום. תודה רבה"

טלי

"לרונית היקרה! בעקבות התהליך הרגשתי צמיחה והגדילה. למדתי להתמקד, לשאול את עצמי ולא לוותר לעצמי גם כשהתשובות לא מגיעות בקלות. למדתי שאני המשאב היקר ביותר שלי ולכן, רק כשאני מרוצה וטוב לי עם מה שאני עושה, רק כשאני שלמה עם ההחלטות שלי, אוכל לגדול, להתפתח, להתקדם ולהצליח. רונית שואלת ומקדמת. הרגשתי שהיא קשובה לכל מה שאני אומרת ומחוברת באופן מלא לצרכים שלי. בעקבות הסבלנות הרבה והאהבה שלה הצלחתי להוציא מעצמי את הטוב ביותר והכל באוירה מאוד נעימה, תומכת, מזמינה ומחבקת. תודה רבה על מה שאת."

שיר

"רונית היקרה שלום, אני מתקדמת אט אט בצעדים קטנים הדרך שסללנו ביחד די ברורה לי עכשיו ואני כנראה בשלב של אופטימיות אם אני מקפידה להיכנס לאתרים כל יום. משהו שלא עשיתי כבר המון זמן והיה קשה לי לחזור אליו. שם אני מוצאת את עצמי מתנדנדת בין תקווה לייאוש, חוק היקום שאני לא מצליחה לשנות: מי שאני לא רוצה – מתאמץ ומשקיע, ומי שאני רוצה – לא מתאמץ ולא משקיע. מקווה שאי-שם מסתתר יהלום שאף אחת לא גילתה עדיין או ליתר דיוק, כפפה שמתאימה בול ליד שלי, כמו הסנדל של סינדרלה.

בסה"כ למדתי שרב הזמן דיי טוב לי למרות שאני לבד, שאני רוצה למצוא זוגיות וחייבת לשמור על נחישות בחיפושיי למרות שזה קשה. שהשקעה בניקיון הבית היא גם ניקיון בנפש (סמיילי) שהמטרה שלי היא למצוא בנזוג עוד השנה ואני אעשה את זה. האימון הדליק אור על דברים שלא היו ברורים לי, על האיכויות שבי והערך העצמי הגבוה שלי. שמותר ליפול אבל חובה לקום. שאת אדם נפלא וזו זכות להכיר אותך ותודה לך על הכל ועל ההתעניינות. גם אם את לא שומעת ממני, דעי לך שאת במחשבותיי בכל פעם שאני צועדת צעד קדימה בהתפתחות האישית שלי ואני מבטיחה לשמור על קשר ולעדכן אותך בבשורות טובות כשיהיו. נשיקות"

דניאלה

"לרונית היקרה! בעקבות התהליך הרגשתי צמיחה והגדילה. למדתי להתמקד, לשאול את עצמי ולא לוותר לעצמי גם כשהתשובות לא מגיעות בקלות. למדתי שאני המשאב היקר ביותר שלי ולכן, רק כשאני מרוצה וטוב לי עם מה שאני עושה, רק כשאני שלמה עם ההחלטות שלי, אוכל לגדול, להתפתח, להתקדם ולהצליח. רונית שואלת ומקדמת. הרגשתי שהיא קשובה לכל מה שאני אומרת ומחוברת באופן מלא לצרכים שלי. בעקבות הסבלנות הרבה והאהבה שלה הצלחתי להוציא מעצמי את הטוב ביותר והכל באוירה מאוד נעימה, תומכת, מזמינה ומחבקת. תודה רבה על מה שאת."

שיר

"לרונית המדהימה קודם כל אני רוצה לומר לך תודה על הכל, תודה על האמונה בי,תודה שלא ויתרת עלי ואמרת לי כי משם צמחתי .תודה רבה! שנית אני רוצה לומר לך -מזל טוב! אולי קשה קצת להאמין, שאת בת 54 כל כך יפה ,זוהרת מבפנים ומבחוץ! אני רוצה לפנק אותך ליום הולדתך במסאג מפנק. אוהבת אותך אשמח לעשות איתך שיתוף פעולה ללא ספק ביחד."

ג'ולי

"רונית היא מאמנת אכפתית, מעורבת, עם אינטואיציות חזקות והמון סבלנות. תוך כמה חדשים עשיתי התקדמות משמעותית בתחום שהרגשתי תקועה בו – תחום הזוגיות, ורונית הייתה שם לצידי, עזרה לי למצוא את התשובות בתוכי וליישם אותן. בתהליך האימון רכשתי כלים – גם כלליים וגם גם קונקרטים לקשיים שאותם ראינו. אני ממליצה בחום למי שמרגישה תקועה במקום בתחום מסוים בחיים (או בכלל) פשוט לבוא"

אווה

"רונית היקרה, עוד לפני התהליך אליו נכנסתי בזכותך, עמדנו במקרה אחת מול השנייה ונסחפנו למעין שיחה על החיים. התפלאתי עד כמה אדם שרק עכשיו הכרתי יכול לקרוא אותי ככה, ולגעת בי בנקודות הרגישות ובכלל בלב. מיד עם השיחה איתך הרגשתי שנכון יהיה להגיע אלייך לפגישה. לא חיכיתי יותר מידיי וקבענו. לא ידעתי בדיוק לאן אני מכוונת ולאן אני נכנסת אבל ידעתי שעומד להתחיל כאן מסע כלשהו. לפני הכל ראיתי משהי מאוד לבבית, שאכפת לה ממי שיושב מולה. משהי שרוצה יותר מהכל להצליח להוביל את המתאמנים שלה קדימה ולהרים אותם. דיברנו על עוצמות, על ערכים, על האני מאמין שלי ובנינו מודל אימוני. מפגישה לפגישה התווספו יעדים וכדי להגיע אליהם הצבנו לי משימות, ששתינו הסכמנו שרלוונטיות לבצען. גרמת לי להעיז יותר, לחשוב יותר ממוקד, לרצות לעשות עוד איזשהו צעד בכדי להשיג משהו אפילו אם היה משהו קטן יחסית- אבל כן משמעותי בתהליך. לאט לאט זה הושרש בי ואני לבד התחלתי להעיז לעשות דברים שלא הייתי עושה לבד קודם לכן. הכרתי טוב יותר את עצמי, את התגובות שלי וכיו"ב, ולא היה לי קשה לקחת סיכונים. התחושה הטובה שלי והביטחון שלי עלו עם הזמן ועד לסוף התהליך הרגשתי שהשארת אותי עם כלים ועם חומר למחשבה לגבי כל פלחי החיים, לגבי ניהול אורח חיים יותר אפקטיבי וכמובן במודעות גבוהה יותר לגבי עצמי- איך אני אהיה בן אדם טוב יותר כלפי עצמי וכלפי הסביבה, בכל סיטואציה קשה יותר או פחות. ועל כן אני מודה לך מהנשמה ובאהבה רבה. תודה על כל רגעי התמיכה גם בפגישות, וגם על הזמינות שלך בכל עת. מכל הלב"

נופר

"הגעתי אל רונית עם הרבה ספקנות. לא, לא לגביה, אלא לגבי. הרי בכל אחת מאיתנו טמונות יכולות, וכל מה שנותר הוא להכיר בהן ולפעול בעזרתן. ובכלל, אני צריכה לבד, אני גם יכולה. זהו, שלא כך הוא. לפעמים צריך להודות שיש צורך בעזרה, ועוד יותר מכך, ללכת ולחפש אותה. העזרה שלי הייתה רונית. זו לא הייתה רק עזרה ראשונה, זו הייתה עזרה מראשית הדרך ועד סופה. היכולת שלה להקשיב, לתמוך, ולהוביל בעדינות אל הדרך המתאימה לי, הייתה יוצאת דופן. היא עשתה את הדרך הזו בעצמה, וזה יתרון עצום. גם היא הייתה שם, בחוסר הידיעה, והיא הצליחה לפלס ולמצוא לה את הדרך שלה. כשהמדריכה ומורת הדרך עשתה את הדרך בעצמה, היא מודעת לקשיים, לספקות, היא גם יודעת איך להתגבר עליהם. אני יוצאת לדרך חדשה, עם רוח גבית הכי תומכת שאפשר."

אורית

"לרונית! כשפגשתי אותך באחד ממפגשי הנטוורקינג הוקסמתי ממך. נראית לי אדם בעלת נסיון, רצינית, מקצועית עם רגישות רבה. כדיברנו על פגישות אימון ביננו כדי לחזק את החלק השיווקי שלי ואיפה ניתן להעצים אותו, משוכנעת הייתי שאין מה לחדש לי . לשמחתי, כבר במפגש הראשון הבנתי עד כמה אני טועה וכמה יש לי עוד ללמוד ולהבין. ברגישות ובמקצועיות הינחת והובלת אותי להבנה שהדרך ארוכה ויש עוד הרבה מה לעשות. עודדת אותי ועזרת לי להבין בצורה מאוד ממוקדת מה עליי לעשות ולוודא שאכן ביצעתי. היום קיימת בי ההבנה שאם לא היינו נפגשות, הייתי במקום אחר ופחות קרובה למטרה. המפגשים איתך היו נעימים ומרגיעים ואפילו חיכיתי להם. בתום המפגשים היה לי ברור שקיבלתי את כל הכלים המתאימים כדי להצליח. המון תודה מתגעגעת"

זהר

"אני חושבת שההחלטה ללכת לאימון כזה היה צעד חשוב בשבילי. האימון נתן לי את הכלים שאיתם יכולתי להבין הרבה על עצמי , על הסביבה ועל דברים שקורים מסיבה מסוימת. במהלך האימון התחזקו אצלי הרבה תכונות והרבה הבנות על עצמי. וכיום אני מבינה שאני פועלת מתוך ערכים שהיו אצלי תמיד אך לא הבנתי את משמעותם ואת השפעותיהם . אני חושבת שללכת לאימון צריך לבוא מרצון של אותו בן אדם אך ללא ההתמדה אין זה שווה ולכן כשעומדים בפני אימון יש לקחת אותו ברצינות ומתוך רצון חזק לשינוי משמעותי. האימון שינה אצלי הרבה דברים שהפריעו לי , זה נתן לי כלים והבנה מי אני ועל איזה תכונות יש לשמור עליהם. רונית , גרמה לי להרגיש בנוח, לדבר בפתיחות, ונתנה לי את מלא תשומת הלב, החום והבנה בכל אימון ואימון ואני מאוד שמחה שהיא הייתה המאמנת שלי . תודה רבה !!!"

עינת

"היי רונית ! רציתי להודות ולהוקיר לך תודה על האימון המפרה והמדהים שהענקת לי . המודל האימוני שפתחת מקסים בעיניי היות והוא עוזר למתאמן להתחבר ולגלות את עצמו בצורה נפלאה . את כמאמנת היית מאוד מכילה ,תומכת וסבלנית – תכונות שנסכו בי בטחון וסייעו לי להתקדם באימון . אני מרגיש שבזכות התובנות הרבות שהענקת לי חוללתי פריצות דרך בחיי שזה פשוט מדהים . אז המון תודה ושתמיד תמשיכי לגרום לאנשים סביבך להגשים את עצמם כמו שרק את יודעת . תודה רבה "

אמיר

"לרונית היקרה, עבר כמה זמן מאז שסימנו את תהליך האימון. אימצתי והפנמתי הרבה מהטכניקות שלימדת אותי. ועלי לומר שחיי השתנו. זה מדהים שלאחר שנים שלחיפוש עצמי וחוסר מימוש. זכיתי להבין שלמעשה כול התפישה שלי היתה מוטעית .קבלתי את הכול ממקום של ויתור והשלמה ובאיזשהו מקום הפסקתי לנסות ולהעיז. להיות במקום בו אני נמצאת היום. כיום אני עושקת ביצירה ,לומדת כול הזמן ומתפתחת. אני מסתכלת על חיי כיום בהתרגשות .הכול היה שם הכישורים ,התובנות שלא יכלו לבוא לידיי ביטוי. כי לא הייתי מודעת להם. אני מבצעת כול יום את תרגיל ה5 תודות ביום. וחוזרת ומשננת את העוצמות שלי .עלי להוסיף ולכתוב כי ככול שאני עושה כך האמון בעצמי הולך וגובר. .והשמים הם הגבול…! תודה, שאת כאן בשבילי ועל כול מה שלימדת אותי. באהבה"

ענת

"רונית האהובה, במשך מספר חדשים עשינו אימון אישי דרך הסקייפ. זו הייתה בעצם ברירת מחדל בתחילה, משום שאני גרה בסין ואת בארץ ותהיתי כיצד זה יהיה אונליין (זו אפילו לא הייתה אופציה מבחינתי "לחפש" מאמנת אישית המתגוררת כאן – קודם פגשתי אותך ורק אח"כ ידעתי שאימון אישי הוא משהו שארצה לנסות. רציתי יותר להבין מה הכיוון שלי, לחזק את תכונותיי החיוביות, להיות יותר מפוקסת – זה היה רצון של מעט להבין ולשפר, שלא הייתה בו כוונה לפתור איזושהן בעיות גדולות. השיחות עמך היו קולחות, זורמות וכנות (אני בדרך כלל לא מוצאת הרבה עניין בלספר על עצמי רבות…), וממש נהניתי לשתף אותך במה שעובר עלי, בדברים הקטנים אותם רציתי לשפר, ובכלל בכל אותם דברים אינני משתפת אף אחד אחר! .)כמעט. למרות המרחק הענק בין שתי הארצות, רב הזמן יכלתי לראותך על המסך, והתחושה הייתה ממש כאילו שאת פה לידי, מקשיבה ומייעצת! (אם כי מידי פעם היו בעיות קטנות בחיבור, מה שנפתר בדרך כלל לאחר מספר שניות בגדול מאד נהניתי, והשיחות עמך גרמו לי להרגיש בבית, כאילו שאני מדברת עם מאמנת אישית, וחברה הנמצאת ממש לידי! תודה רבה יקירתי, אין לי ספק שהייתי עושה זאת שוב!!! וגם אשמח לעוד מפגשים כאלה בעתיד… נשיקות וחיבוק משנגחאי הקרה,"

סקאי
Scroll to Top