רונית כהן תמיר

nature, travel, road

סופרויז’ן – הדרכת מאמנים

הדרכת מאמנים – סופרויז’ן

בתור מאמנת אישית מנוסה, מצד אחד, אני יודעת שמקצוע האימון מאוד מספק, ובשביל רובנו זו זכות ומתנה גדולה, לעזור לאחרים לעשות שינויים בחיים.

אבל אני גם יודעת, שזה יכול להיות מאתגר ומורכב, ולעיתים תהליכי האימון מעלים דילמות ומציפים התלבטויות שונות, שלא תמיד אנחנו מצליחים למצוא עבורם פתרון.

עם תהליך סופרויז’ן למאמנים – לא צריך להתמודד לבד.

בעזרת הדרכת מאמנים, אני עוזרת למאמנים לראות את “התמונה הגדולה”. אני רותמת לתהליך, את הכלים, הידע והניסיון המקצועי שרכשתי, ויחדיו אנחנו מגבשים יכולות ודרכי פעולה חדשים, בדרך אל הפתרון.

הדרכה למאמנים בתחילת הדרך:

תהליך הסופרוויז’ן נדרש לצורך קבלת הסמכה, והוא נועד כדי לסייע למאמנים בתחילת דרכם, לגבש את דרכם הייחודית כמאמנים, לשכלל את המודלים והכלים האימוניים שהם רכשו, והכי חשוב – לרכוש בטחון ביכולות המקצועיות שלהם.

בהדרכה אני עוזרת למאמנים מתחילים, להתמודד עם מצבים כמו הזדהות יתר, שיפוטיות כלפי המתאמן ומעורבות רגשית גבוהה, שאופייניים בתחילת הדרך אצל מאמנים.

ההדרכה גם עוזרת למאמן המתחיל לגלות את תפיסת עולמו האימונית, להתבונן בתוך עצמו ולמצוא את העוצמה הפנימית והיכולות הייחודיים לו, שיעזרו לו להיות מאמן טוב יותר.

בהליך, אני מאפשרת למאמנים המתחילים ליהנות ממרחב בטוח, מקום בו הם יכולים להתמודד עם השאלות, החשש והבלבול שבתחילת הדרך, מבלי לחשוש ולשכלל את היכולות האימוניות שלהם ולצאת לדרכם המקצועית ברגל ימין.

הדרכה למאמנים מנוסים:

עם תהליך סופרוויז’ן, למאמן המנוסה יש מקום בו הוא יכול להתפתח מקצועית ולהעלות דילמות אתיות ומקצועיות שהוא נתקל בעבודתו בקליניקה, לקבל עזרה, עצה ונקודת מבט נוספת ממדריך מנוסה.

מאמנים ותיקים, נעזרים בהדרכה איתי, כדי למצוא דרכי פעולה וכלים חדשים לקדם תהליכי אימון תקועים, להתמודד עם שיקופים שמתאמנים משקפים להם, או למצוא פתרונות לקשיים שחוזרים שוב ושוב בקליניקה, כמו קושי בהצבת גבולות, לדוגמא.

מאמנים מנוסים רבים, נעזרים בתהליך הסופרוויז’ן פשוט כדי לרכוש כלים אימוניים חדשים, לשפר מיומנויות אימון קיימות, כמו הקשבה, והכלה, שעוזרים להם להיות מאמנים טובים יותר, או כדי להיעזר עם כניסה לתחום אימון חדש.

התהליך איתי, יכול להיות ממוקד במאמן, או במקרה אימון מסוים – כך או כך, הוא ישמש עבורכם מגדלור שיאיר את היכולת והעוצמה שבתוככם להיות מאמנים.

לא משנה אם אתם מאמנים מתחילים או מנוסים,
אני אשמח לעמוד לצדכם, ולעזור לכם בדרך שלכם, להפוך למאמנים טובים יותר.

שתפ/י את הפוסט

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

Scroll to Top