רונית כהן תמיר

אודות

מאמנת אישית רונית כהן תמיר– אני נמצאת כאן עבורך

היי, שמי רונית כהן תמיר

אני מלווה אנשים בתהליכי צמיחה, ועוזרת להם לעשות שינויים בחיים האישיים, המשפחתיים והעסקיים שלהם, לשפר את חייהם ולקום בבוקר עם תחושת סיפוק, מאמנת אישית באמצעות תהליכי אימון והתפתחות אישית.

קצת פרטים אישיים עליי

אני תושבת פתח תקווה, בת 58, נשואה לאהוב נעוריי, אמא לשלושה ילדים וסבתא לשבעה נכדים.

אני מגיעה מתחום המדעים המדויקים ועבדתי שנים רבות כאנליסטית בשוק ההון.

הניסיון הרחב שלי מקיף לימודים ופרקטיקה בתחומים מגוונים, החל מכלכלה ומנהל עסקים ועד מדעי הרוח, פילוסופיה, לימודי תרבויות שונות, בוגרת אימון אישי ועסקי, NLP, אבחון אישיות ועוד.

אני מאמנת אישית עם נסיון רב , מלווה אנשים בתהליכי שינוי אישי, זוגי ועסקי , אני סופרוויזרית ומלווה מאמנים אישיים.

חיברתי שני ספרים:

“כמו כל אחת..אבל אחרת” – שמגולל את סיפור חיי לצד הבנות ותובנות על החיים בכלל. ו-“אספקלריה” – מספר את סיפורן של 10 מתאמנות שליוויתי במסען האישי.

אני כותבת טור אישי בשם: “לחיות נכון-זה פשוט” – הטור נותן טיפים לחיים טובים.

האני מאמין שלי

אני מאמינה בגדולתו של כל אדם וביכולת שלו להשתנות, ומכיוון ששינוי אמיתי מתחיל קודם מהראש – מהאמונות, הפרדיגמות והמחשבות שאנחנו קמים איתם בבוקר והולכים איתם לישון – בתהליכי הליווי והאימון שלי, אני משלבת כלים מנטליים מעולם האימון וה- NLP, שעוזרים למתאמנים שלי, להרחיב את גבולות האפשר עבורם, לעשות שינוי אמיתי מהשורש ולהטמיע אותו בחייהם לתמיד.

כל מתאמן עבורי הוא יחיד ומיוחד – עולם ומלואו עם תכונות ומאפיינים משלו, והניסיון שלי לימד אותי, שפתרון שמתאים לאחד, בהכרח לא מתאים לשני. לכן, כל תהליך אימון שאני עושה מתחיל קודם באבחון אישיות, שממפה את החזקות ואת האתגרים של האדם שמולי, את תפיסת העולם שלו ודפוסי ההתנהגות שלו – ורק אחרי שמתקבלת התמונה, אני מתאימה את תהליך האימון לאדם שמולי (במקום להתאים את האדם לתהליך), וזה עובד נפלא – חוסך הרבה תסכולים בדרך ועוזר לאנשים להטמיע ולהתמיד בתהליכי השינוי שהם עושים.

החזון שלי

אני שואפת ליצור עולם טוב יותר, מאושר יותר ומלא באהבה – בגלל זה אני כאן, ובגלל זה בחרתי ללוות אתכם.

אני מאמינה שכל אחד ואחת מכם יכול להפוך את המציאות הפרטית שלו למאושרת, מלאה בערך עצמי, משמעות ומימוש – ראיתי את זה קורה למתאמנים רבים שלי, וזה גם יכול לקרות לכם.

בשבילי ובשביל המתאמנים שלי – אלו לא מילים, זו המציאות.

אשמח לעזור גם לכם לממש אותה בחייכם!

רונית כהן תמיר

מאמנת אישית בכירה (למעלה מ-2000 שעות אימון)

סופרוייזורית מוסמכת על ידי לשכת המאמנים מספר חבר 2551

Scroll to Top