רונית כהן תמיר

סוגי אימון

אני מזמינה אותך לבחור את האימון המתאים לך ביותר

סוגי אימון

האימונים יכולים להתקיים או באופן פרונטלי או דרך הסקייפ

אימון עסקי

אני מציעה לאנשי עסקים, אימון עסקי ייחודי המאפשר להם לקבל כלים משמעותיים לקידום העסק, כמו גם כלים לקידום אישי, העצמה וצמיחה אישית. השילוב הייחודי מסייע לעסק שלכם לפרוץ קדימה.

engagement, couple, romance

אימון לצעירים היוצאים לחיים

אתם מתמודדים עם נושאים הקשורים ללימודים ולבחירת מסלולי קריירה, מציאה וגיבוש זוגיות, מעבר לעצמאות כלכלית ומגורים עצמאיים, מקום חדש ושונה למשפחה בחייכם ויצירת קשריים בינאישיים במסגרות השונות.

אימון אישי לחיים

בדרך לחיים הנפלאים שתמיד ייחלתם לעצמכם אתם זקוקים למעט הכוונה ועזרה כדי להגיע בבטחה. זה בדיוק מה שעושה מאמנת אישית לחיים – ניצבת שם אתכם ומלווה אתכם במסע הזה עד למטרה.

computer, pc, workplace

אימון לשיווק עצמי

היכולת שלנו למצות את המקסימום מהעסק שלנו ולהפיק ממנו תועלת פיננסית תלויה לא רק בכישרון האישי, אלא גם ביכולת לשווק אותו כדי להפיק ממנו את המרב. המחשבה המוטעית כי הגלגל יסתובב בעצמו והעסק יגדל מהכוח האינרציה לרוב אינה מוכיחה את עצמה. מה עושים?

hands, heart, couple

אימון זוגי

זוגיות טובה היא לא עניין של מה בכך. כשהיא טובה, היא יכולה להעמיד אתכם “על גג העולם”, כמאמר השיר. כולם מדברים על “לעבוד על הזוגיות” ואני מדברת על זוגיות שעובדת בשבילכם. כדי להגיע לזוגיות כזו, יש ללמוד כלים חדשים, לשנות את מה שלא עובד היום ולקבל גישה חדשה לתקשורת זוגית ולפתרון בעיות.

sunflowers, field, woman

ACT אימון בגישת

מודל ה-ACT הוא הגל השלישי של ה-CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי, מבוסס מיינדפולנס, והוא מתאים במיוחד לטיפול בהפרעות חרדה, דיכאון ו-OCD. זהו מודל לתפקוד אנושי שהמסר שלו הוא להיות כאן ועכשיו, לקבל את הרגשות, לאפשר את המחשבות – בזמן שאנו פועלים להגשמת הדברים החשובים והמשמעותיים עבורנו.

Scroll to Top