רונית כהן תמיר

אימון אישי לחיים

אימון אישי לחיים

בדרך לחיים הנפלאים שתמיד ייחלתם לעצמכם אתם זקוקים למעט הכוונה ועזרה כדי להגיע בבטחה. זה בדיוק מה שעושה מאמנת אישית לחיים – ניצבת שם אתכם ומלווה אתכם במסע הזה עד למטרה. להבדיל מטיפולים, אימון אישי לחיים בריאים הוא עבודה מעשית על מטרה מוגדרת מראש, כאשר בדרך מפרקים את כל המכשולים שאתם מזהים יחד עם אנשי המקצוע שבחרתם לעצמכם. בדרך זו תוכלו להגיע פנימה לתוך עצמכם טוב יותר, ותוך כדי כך תנועו טוב יותר החוצה לעבר המטרות שלכם. בצורה כזאת תגשימו גם את המטרה העיקרית אבל בדרך תגלו עוד כמה וכמה הנאות קטנות מכך שפתרתם עוד כמה תהיות ועכבות.

מהמורות הן אתגר, לא מעצור

יש לכם תהיות למה ואיך לא הצלחתם להשיג כל מה שייחלתם לו ותמיד הייתם בטוחים שתצליחו בזה. אבל החיים קרו לכם, כדברי השיר, וגיליתם שזה קצת יותר מורכב ורב רובדי מאשר שיערתם. זה לא אומר שהעצירה הזאת היא מעצור נצחי. זה אומר שמדובר במהמורה שעוצרת אתכם לזמן קצוב עד שתחליטו להמשיך הלאה כי הגיע הזמן שלכם להגשים. בדרך זו לא כדאי ללכת לבד אם אינכם מצליחים לצאת מהתקיעות הזאת. זוהי בדיוק הדרך שבה הולכים עם מאמן אישי לחיים, כזה שיודע ויכול ללוות אתכם מהצד באמפתיה והבנה והמון חכמת חיים ויותר חשוב מזה – עם ארגז כלים שיכול לסייע לכם להיחלץ ולהמשיך.

בחירת מאמן אישי לחיים

הבחירה במאמן כזה צריכה להיעשות על סמך שיחה והתייעצות, יחד עם הידע וההיכרות עם העבודה שלו ועם השיטה שבה הוא דוגל. רונית תמיר היא מאמנת אישית לחיים שכזאת, שמציעה לכם דרכים וכלים לממש את הפוטנציאל שלכם ולמצוא דרך לתכלית ולייעוד שלכם. אתם יכולים להגיע לשם ואתם יכולים להגשים וזה תלוי בכם אבל לא רק. זה בהחלט תלוי גם בסוג של אימון אישי לחיים בריאים שתרצו לקבל. כימיה עם מי שעוזרת לכם להכיר את עצמכם טוב יותר היא חיונית, וכשיש אמפתיה בסיסית זה קל למצוא כזאת. רונית תמיר משלבת בעבודתה בין המוחשי מאוד לרוחני ותוכלו למצוא בה אוזן קשבת לכל מטרה שתציבו בפניכם.

Scroll to Top