רונית כהן תמיר

אימון לשיווק עצמי

אימון לשיווק עצמי

“אני לא צריך שיווק עצמי, אני עובד מפה לאוזן”. מכירים את המשפט הזה? הוא משמש עקב אכילס למרבית העסקים הקטנים והבינוניים.

חייו של הפרילנסר רצופים בקשיים שחלקם הינם תוצר של השוק החופשי והתחרותיות הרבה הקיימת בכל מגזר, חלקם נובעים מהשחיקה העצומה המאפיינת את מגזר העצמאים (בניית פרויקט, הצעת מחיר, התמקחות, זכייה או אי זכייה במכרז וחוזר חלילה), וחלקם נובעים מתוך חוסר ידע בתחום השיווק (ידע באשר לתועלות שלו) וחוסר אנרגיה להשקיע גם באפיק זה.

היכולת שלנו למצות את המקסימום מהעסק שלנו ולהפיק ממנו תועלת פיננסית תלויה לא רק בכישרון האישי, אלא גם ביכולת לשווק אותו כדי להפיק ממנו את המרב. המחשבה המוטעית כי הגלגל יסתובב בעצמו והעסק יגדל מהכוח האינרציה לרוב אינה מוכיחה את עצמה. מה עושים?

יש לי מה להציע

תנאי ראשון במעגל ההרחבה של ההכנסה החודשית הוא להכיר ביכולות האישיות. על ידי מסלול האימון האישי אני מחברת כל מתאמן באופן אינדיבידואלי אל העוצמות הייחודיות ואל המתנות האישיות שלו. בצורה זו הוא יוצא אל העולם מחוזק בעוצמת הידיעה באשר ליכולותיו, צעד ראשון אל עבר חיים מיטביים ברמה האישית וברמה המקצועית.

המתאמן פוגש בערך האישי שלו, לומד להבליט את יתרונותיו ולטפל בנקודות החולשה. בצורה זו הוא מצליח ליצור בידול עסקי המייחד אותו על פני מתחריו בתחומו. הצלחה רגעית בשוק התחרותי אינה מאפשרת לאף אחד מאיתנו לנוח על זרי הדפנה, והשיווק העצמי היעיל חייב בכלים נכונים על מנת לשמור על מקום קבוע בתודעה הצרכנית של קהל הלקוחות הקבועים והאופציונאליים.

בתהליך האימון לשיווק עצמי נעבוד יחד על בניית חזון עסקי, נדייק את ההצעה העסקית היחודית שלך, ניצור תוכנית פעולה ונציב יעדים, כמו כן נלמד לתמחר את המוצרים, נלמד מי הם המתחרים, ניצור נישות ייעודיות מובחנות ונלמד את הצרכים של כל אחד מאוכלוסיות היעד שהגדרנו.

שורה תחתונה- יצירת דימוי עצמי גבוה ויצירת בידול עסקי על ידי מיתוג עסקי מדויק, יגדילו בצורה משמעותית את רמת ההכנסות.

אימון לשיווק עצמי מסייעת להפוך מצב בו אתם ‘שורדים את החודש’ למצב בו אתם מודעים ליכולות שלכם ומרחיבים את העסק שלכם. יחד ניצור תכנית ייחודית שתענה על צרכי העסק דרך העצמה אישית. צרו קשר עוד היום!

Scroll to Top