רונית כהן תמיר

girl lying on the grass, girl, legs

אימון אישי לילדים ובני נוער

בני נוער זקוקים לא פעם לאדם שינחה אותם מצד אחד, אך גם יקשיב ויכיל אותם מצד שני. מדובר בתקופה מבלבלת ולא פשוטה, בה ההורמונים משתוללים וקשה לדעת כיצד לנהוג ומה נכון לעשות. בני הנוער של היום חיים לא פעם בתנאי לחץ קשים בשל הבגרויות העומדות בפתח, העבודות שיש להכין ולהגיש בזמן והצורך להיות מקובל ואהוד חברתית. לא פעם בני נוער רבים נתקלים בדילמות מוסריות וחברתיות ואינם יודעים מה עליהם לעשות. על מנת לצאת מתחושת הבלבול הקיימת, להעלות את הערך העצמי וללמוד לאהוב את עצמכם, חשוב שיהיה לכם עם מי לדבר ועם מי להתייעץ לגבי כל התחושות והרגשות שעטים עליכם מכל כיוון. אימון אישי לנוער יכול להוות פתרון מופלא, היות ומדובר בהזדמנות לקבל כלים שישמשו אתכם גם בעתיד.

כל היתרונות של אימון אישי לנוער

רונית כהן תמיר היא מאמנת אישית המתמחה בין השאר בבני נוער. במקום לעמוד מבולבלים ותוהים, ניתן לגשת לאימון אישי כדי לעשות סדר בבלגן. מדובר בתקופה רגישה הנתונה לשינויים רבים וללא מעט לחצים, לכן חשוב להתייעץ עם אדם שיכול לסייע לכם ולהעניק לכם את הכלים כדי להתמודד עם כל מצב ומצב. פעמים רבות הלחץ מהלימודים גורם לחרדות קשות וקשיי שינה המקשים על התפקוד היום – יומי וגורמים למצב רוח זועף ורגזני לאורך היום. בעזרת הכלים המתאימים ניתן להוריד משמעותית את רמת הלחץ והחרדה, וליהנות משגרת היום – יום שלכם ללא תחושת לחץ או מועקה.

מודל העבודה: תהליך בין 12-14 מפגשים אישיים – המפגשים בני שעה אצלי בקליניקה.  התהליך מובנה וממוקד הכולל: היכרות, העצמה – וחיזוק הביטחון העצמי, פרשנויות – מודל א.פ.ר.ת, ערכים אישיים, חזון – ודיוק המטרות, ניהול עצמי וניהול זמן אופטימלי, וכישורים חברתיים ופיתוח מנהיגות.

מודל העבודה – מותאם לילדים מאובחנים עם ADHD.

אימון אישי לנוער עם המאמנת רונית כהן תמיר

רונית כהן תמיר מאפשרת לכל נער ונערה לקבל את הכלים שהם כה זקוקים להם כדי לחיות חיים מאושרים עם פחות חרדות ודאגות ותסכולים. העצמת הדימוי העצמי וחשיפת הפוטנציאל הפנימי של כל אחד הם רק חלק מהיתרונות של האימון. לפרטים נוספים צרו קשר.

שתפ/י את הפוסט

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

Scroll to Top