רונית כהן תמיר

woman, laughter, bouquet of flowers

אימון ייחודי לנשים

אימון נשים לצמיחה ושינוי בשיטת “משולש היהלום”

אני רואה באימון נשים בשיטת “משולש היהלום” שליחות גדולה, וחלק ממימוש הייעוד שלי שהינו חיבור נשים למרכז העוצמה שלהן ולהאיר את דרכן לשינוי וצמיחה.
זוהי זכות גדולה עבורי ללוות נשים בדרך למימוש ייעודן.
כמאמנת, אני בוחרת לעבוד עם נשים:
שחשות שאינן מאושרות למרות שהחיים נראים כלפי חוץ מאוד נוחים וטובים, אך חלקן באותה מסגרת אינו משמעותי מספיק, על מנת לחוש אושר ושמחה.
או שהן בצומת בחייהן, פתוחות לשינוי, ומוכנות לעבור תהליך עמוק ומשמעותי , על מנת להתחבר למרכז העוצמה הפנימי שלהן, ליכולות, ולאיכויות הייחודיות שלהן. נשים שרוצות לקבל מיקוד ובהירות בנוגע למי הן באמת? מה באמת חשוב להן בחיים? ולאן הן רוצות להגיע? וללמוד כלים שיתמכו בהן להגיע לשם.
נשים שרוצות להתחיל מחדש, ולחיות את החיים ממקום עוצמתי, ללמוד מה מניע אותן בחיים, מה מקדם אותן ומאידך מה תוקע אותן במקום שבו הן נמצאות, ובעיקר – מוכנות לקחת מחויבות ולצאת “מאזור הנוחות” שלהן, כדי להתאמן וללמוד איך לעשות את הדברים- אחרת!.
לשם כך יצרתי תהליך אימון ייחודי לנשים שמשלב כלים רבים, שאותם רכשתי במהלך שנות לימודי, עבודתי כמאמנת, ובמסגרת המחקר שעשיתי לספר שכתבתי.
בתהליך אני אתמוך בך להגיע לתשובות שלך ומהם נסלול יחד את הדרך שתוביל אותך מהמקום בו את נמצאת אל המקום שבו את רוצה להיות.
המיוחד בתהליך האימון שיצרתי, שהוא מבוסס על ה”משולש היהלום”, שהינו מכיל כלים אימוניים פשוטים, אך עוצמתיים ומשמעותיים היכולים לעזור לך לשחרר ולפתוח את החסמים והאמונות המעכבות שכרגע מונעים ממך להניע את השינוי שאת כה רוצה.
לסיום אני רוצה להדגיש כי תהליך האימון כרוך במחויבות הדדית ביני לבינך, שבו אני אלווה אותך, אתן לך כלים וידע, ואתמוך בתהליך שלך, כשאת היא זו שצריכה לקחת אחריות ו”לעשות את העבודה”, בדרך להצלחה האישית ולשינוי שלך.
אני מזמינה אותך לפגישת הכרות אישית בת שעה ,  תלמדי על התהליך ועל דרך האימון שלי ותרגישי אם זה נכון לך כעת.

באהבה רבה,
רונית

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

שתפ/י את הפוסט

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

Scroll to Top